wFirma.pl z całkowicie nowym wyglądem

Dodał: Tomasz Bednarz, w Newsy z Księgowości . ,

Na początku lipca 2018 roku nastąpiła aktualizacja systemu wFirma.pl. Wprowadzono wiele zmian w takich zakładkach jak Księgowość i podatki, Mojebiuro24.pl, a także przebudowano wygląd systemu.

Zmiany wizualne

wFirma.pl nie ustaje w prowadzeniu prac mających na celu udostępnienie systemu na urządzenia mobilne. Przyda się to w szczególności osobom, które prowadzą małą księgowość przez internet i będą chciały mieć dostęp do swoich ksiąg z ewidencją przychodów i rozchodów z dowolnego miejsca, gdzie uzyskają połączenie z internetem.

Dlatego wFirma.pl zaplanowała aktualizację wyglądu systemu, która przyczyni się do zwiększenia komfortu codziennej pracy. Aktualizacja objęła stworzenie bardziej nowoczesnego i funkcjonalnego designu.

Konkretne zmiany na wfirma.pl

Odświeżony wygląd uzyskało menu główne, zwijane do ikon, a także okna dialogowe. Nawigacja boczna także przeszła modernizację, polegającą na przeniesieniu menu drugiego rzędu na lewą stronę. Użytkownik ma dostęp do najczęściej stosowanych funkcji. Zoptymalizowano położenie wyszukiwarki i dano klientom możliwość wyboru trybu widoku: zwykły, nocny lub wysoki kontrast.

W systemie pojawiła się funkcja ręcznego ustawiania szerokości kolumn i możliwość ustawienia określonej liczby pixeli dla każdej z nich. Dzięki temu można uzyskać pełną personalizację poszczególnych widoków tabel.