Koniec darmowych faktur w systemie wFirma.pl

Dodał: Tomasz Bednarz, w Newsy z Księgowości . ,

Serwis oferujący szereg funkcjonalności z zakresu księgowości internetowej, systemów fakturowania online i systemów magazynowych, informuje, że z dniem 1 stycznia 2014 roku, czyli już za niespełna dwa miesiące, likwiduje bezpłatny dostęp do narzędzi pozwalających na wystawianie faktur. Przedsiębiorcy korzystający z nich obecnie będą musieli zdecydować się, czy zapłacą za pakiet fakturowania w wFirma.pl czy też zrezygnują w ogóle z jego używania.

Taka niekorzystna dla samej firmy i jej użytkowników zmiana podyktowana jest niejasnymi przepisami prawa polskiego. Radykalny krok jest zgodny z polityką transparentności Firma.pl wobec klientów.

Dwumiesięczny okres, jaki pozostał do czasu wprowadzenia wyżej wymienionych zmian pozwolić powinien wszystkim obecnym klientom wFirma.pl na podjęcie ostatecznej decyzji co do dalszego korzystania z systemu fakturowania po nowym roku.

Jednocześnie, wFirma.pl informuje, że już w grudniu 2013 roku w planach ma przeprowadzenie największej w historii aktualizacji swojego systemu. Prace nad nowymi funkcjami księgowości online powinny zakończyć się już wkrótce, a rozpoczęto je ponad 12 miesięcy temu.