Integracja wfirma.pl z GOshop.pl i Allegro.pl

Dodał: Tomasz Bednarz, w Newsy z Księgowości . , ,

wfirma.plKsięgowość online wfirma.pl została w kwietniu wzbogacona o nowe funkcjonalności, wynikające ze zintegrowania jej platformy z serwisem GOshop.pl, czyli dostawcą oprogramowania dla sklepów internetowych.

Korzyści z integracji
Wszyscy przedsiębiorcy korzystający z oferty GOshop.pl przy budowaniu platform e-commercowych mają możliwość skorzystania z gotowego modułu aplikacji księgowej wfirma.pl. Klienci mogą więc od razu, korzystając z oferty zgromadzonej na GOshop.pl prowadzić w sposób wszechstronny swoje sklepy internetowe.
Właściciele e-sklepów zbudowanych w oparciu o oprogramowanie GOshop.pl mają możliwość wystawiania bezpośrednio z panelu administracyjnego sklepu do programu księgowego wfirma.pl:

  • Faktur VAT,
  • Faktur proforma,
  • Paragonów fiskalnych.

Klienci GOshop.pl uzyskują 75% rabat na zakup pierwszego, dowolnie wybranego pakietu obsługi księgowej wfirma.pl.

Integracja z Allegro.pl
W marcu 2013 roku zakończyły się ostatecznie prace nad zintegrowaniem księgowości online wfirma.pl z serwisem aukcyjnym Allegro.pl. Skutkuje to umożliwieniem użytkownikom aplikacji możliwości m.in. zarządzania wieloma sklepami, automatycznego dodawania kontrahentów z transakcji, księgowania dokumentów wystawianych do pobranych aukcji, czy wystawiania dokumentów sprzedażowych do pobrania z Allegro.pl z transakcji.