IAI Shop zintegrowane z wfirma.pl

Dodał: Tomasz Bednarz, w Newsy z Księgowości . ,

iai shopOd 13 września IAI Shop oferuje integrację z wfirma.pl,  która udostępnia tanie, a w większości darmowe narzędzia do fakturowania i księgowości internetowej online. Skorzystaj z integracji, a zyskasz dostęp do wszystkich niezbędnych na rynku online narzędzi finansowo-księgowych.

Przechowywanie ważnych dokumentów sprzedażowych i magazynowych, a następnie mozolne wystawianie faktur oraz kontrolowanie płatności wymaga dużego nakładu czasowego i niekiedy sporo nerwów w przypadku popełnienia błędu. Dlatego IAI-Shop.com umożliwia eksport wspomnianych dokumentów do uniwersalnego formatu EDI++ (EPP).Dzięki temu ważne dokumenty można bez problemu przekazać do profesjonalnego programu księgowości online jakim jest wFirma. Co więcej wszystko można zrobić samodzielnie w związku z tym nie trzeba angażować dodatkowego personelu. Można więc zyskać nie tylko korzyści finansowe (brak opłat za księgowość) ale również bezpieczeństwo, ponieważ nie dojdzie do przecieku poufnych informacji.

Wfirma to wygodny program za pomocą, którego w jednym miejscu, można m.in. wystawić wystawić fakturę, a następnie wysłać ją pocztą lub w formie elektronicznej, kontrolować bieżące płatności oraz przesłać niezapłacone faktury do windykacji.

Dla wszystkich Państwa mamy kod rabatowy dający aż 6 miesięcy darmowej księgowości on-line ! Zatem macie Państwo pół roku na przetestowanie wfirma.pl

Oto kod rabatowy: K28FA7BF90
Link do rejestracji: Kliknij tu
Kod rabatowy ważny do 30 grudnia 2013