Aktualizacja grudniowa wFirma.pl

Dodał: Tomasz Bednarz, w Newsy z Księgowości . ,

Serwis księgowości internetowej wFirma.pl ogłasza kolejną aktualizację swojego systemu, polegającą na wzbogaceniu modułu CRM przydatnych w codziennej pracy funkcji dla użytkowników.
Wśród nowych funkcjonalności modułu CRM znajdą się:

  • Nowy widok listy kontrahentów – wFirma.pl dokonała integracji w jeden widok firmy i osoby. Użytkownicy będą mieli możliwość przypisania do firmy osoby, która w niej pracuje, wraz z oznaczeniem stanowiska i wpisaniem innych, pożądanych informacji. Pozwoli to na wysyłanie dokumentów, w tym faktur, do konkretnych osób, a nie na ogólny adres mailowy firmy.
  • Możliwość dostosowania tabel – użytkownik będzie mógł w sposób dowolny konfigurować w całym systemie CRM liczbę i zawartość wyświetlanych kolumn w tabeli.
  • Nowe możliwości podczas wpisywania kontrahenta i osoby – możliwość dodania zdjęcia, logotypu, nieograniczonej ilości pól dodatkowych – kilka predefiniowanych typów i pola własne.
  • Definiowanie usług cyklicznych w ramach karty kontrahenta – alternatywa dla wystawiania faktur automatycznych, daje możliwość bezpośrednio w karcie kontrahenta definiowania usług.
  • Rozszerzenie możliwości zadań w CRM o zadania cykliczne – możliwość tworzenia zadań cyklicznych, pozwalających na zaplanowanie wykonania powtarzających się czynności na wiele miesięcy na przyszłość. Wszystkie ustalone zadania cykliczne będą widoczne w kalendarzu wFirma.pl oraz na listach zadań. Zadania przyszłe pokażą się po wykonaniu obecnych.
  • Nowy moduł na stronę główną – zadania – przypomni o oczekujących na wykonanie zadaniach i o zadaniach przeterminowanych.

Polecane artykuły: Dla kogo mała księgowość, Dlaczego warto skorzystać z wFirma.pl?, Zalety księgowości online